Milli Eğitim Bakanlığı

Hakkımızda

Oz Art Akademi olarak, Eskişehir müzik kursları arasında sevginin, iyinin ve güzelin en çarpıcı ifade şekli olan sanatı minik çocuklarımıza kalıcı bir şekilde aktarabilmek adına çalışmalar yapan bir sanat akademisi olarak hizmet vermekteyiz. 4 yaş itibari ile başladığımız müzik eğitimlerimiz ile çocukların kendilerini anlatacak yeni bir dil geliştirebilmeleri, evrenle farklı bir bağ kurabilmeleri açısından önemli adımlar attığımız akademimizde kendi alanında profesyonel olmuş, uzman eğitmenlerle çalışmalar yapıyoruz.

Müziği hayatının içinde sürdürmek isteyenler için piyano, gitar, şan, keman ve çello derslerinin yanı sıra sanat eğitimi almak isteyen öğrenciler için konservatuvara hazırlık kursları veren eğitmenlerimiz, Milli Eğitim Bakanlığı tarafından da kabul görmüş yöntemler kullanarak adım adım ilerlemenizi sağlamaktadır. Eskişehir müzik kursu olma özelliğimizin yanında bir de akademimizde düzenlediğimiz çeşitli etkinliklerle sanata ilgisi olan herkesi eğitici, öğretici organizasyonlarda biraraya getiriyoruz.

Bu etkinliklerden bazıları Londra'dan davet ettiğimiz Avrupa'nın tek sertifikalı Taubmann Yaklaşımı Eğitmeni Deren Eryılmaz ile gerçekleştirilen "Çocuklar İçin Kolay Piyano" ve Prof.Dr. Ozan Evrim Tunca ile gerçekleştirilen "Müzik Yeteneği'nin Keşfi" semineridir.

Oz Art Akademi olarak çocuklarımıza daha özgüvenli, daha özgür ve kendini daha iyi ifade edebilmenin yollarını sunduğumuz müzik kurslarımızda devam eden öğrenim hayatını destekleyici çalışmalar yaparak sorumluluk sahibi olmalarını sağlıyoruz.